Praca

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Monter / Serwisant Klimatyzacji i Wentylacji

Zakres obowiązków:
  • montaż oraz uruchomienie instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • doradztwo techniczne na potrzeby klientów
  • diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • wykonywanie cyklicznych przeglądów oraz konserwacja urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów serwisowych
  • wykonywanie pomiarów związanych z wydajnością urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w montażu / serwisowaniu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – znajomość branży wentylacji i klimatyzacji
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP i świadectwa w zakresie substancji kontrolowanych (F-gazy)
  • praktyczna umiejętność obsługi sterowników i automatyki HVAC
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej z rysunkami technicznymi włącznie
  • umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych i pomiarowych
  • umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje awaryjne
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń w zależności od umiejętności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość pracy w różnych branżach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe
Informacje dodatkowe:

Zgłoszenia zawierające CV prosimy wysyłać na e-mail: biuro@bomba.tech

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

”Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w informacyjnej bazie danych administratora Bomba Technics”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.